Kurumsal

ALTUNKAYNAK OLTUTAŞI Tesbih İşleme Atölyesi ile 1984 yılında Erzurum Oltu ilçesinde TUTMAÇ KÖYÜ ilk faaliyetine başlamıştır. 1985 yılında İlk etapta Erzurum Oltu İlçesinde ve ardından tüm Türkiye´ye Toptan Tesbih Hizmeti sunmaya başlamıştır. İlk olarak 2006 Yılında Online Mağazacılık Sektörüne başlayan firmamız www.aksanatoltutasi.com İsmi ile Online Tesbih satışına başlamıştır. Türkiye´nin en büyük Tesbih firmalarından biri olan ALTUNKAYNAK OLTUTAŞI Firmayı önümüzde ki yıllarda Dünyanın en iyi firmaları arasına getirmeyi hedeflemektedir. ALTUNKAYNAK OLTUTAŞI olarak Bu uzun serüvenimizde yanımızda olan ve bize güvenen tüm müşterilerimize Büyük bir Teşekkürü borç bilmektedir.
 
Tesbihruyasi olarak Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Müşterilerimizin veya Tesbih ile ilgilenen insanların doğru, hakiki ve uygun tesbihi bulmalarını amaçlayan MiraçOltutaşı Firması www.aksanatoltutasi.com Türkiyenin En kaliteli Online Tesbih Mağazasını kurmuş ve müşteri kitlesini genişletmeyi hedeflemiştir.
Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın web sitesi olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Bu sebeple daha fazla geç kalmadan www.aksanatoltutasi.com web sitemizi yayın hayatına soktuk.
 
İlerleyen süreçlerden www.aksanatoltutasi.com web sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Bir dükkanın nasıl sürekli kendini yenilemesi gerekiyorsa, ALTUNKAYNAK OLTUTAŞI olarak yeni tabela, yeni kapılar ve yeni bilgisayarlar v.b web siteleride online bir işletme olduğu için yenilenmesi gerekiyor. Bu sebeple web sitemizi sizlere daha fazla hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz. Bu etapta web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir.

İletişim Bilgilerimiz
  • Lalapaşa Mah. İzzetpaşa Cad. Pelit Meydanı Kat:3 No:24 Yakutiye / ERZURUM
  • 0532 325 76 46
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
İletişime Geçin WHATSAPP 0532 325 76 46